Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet valakit úgy tiltani a...

Lehet valakit úgy tiltani a Facebookon hogy az oldalam ne lássa de a messengeren tudjak vele beszélni?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én angolul használom a Facebook-ot, de biztos egyszerű lesz megtalálni magyarul is.


OLDAL-ként, ha bemész a beállításokba, bal oldalon az "Audience and Visibility" rész legalsó pontja a "Blocking".

Ott pedig a "Block User" részben rákattintasz az "Edit" gombra. Akkor felugrik egy ablak, ahol az "Add users to Blocked list" gombra kattintva, már írhatod is a nevet.


Ő blockolva lesz az oldalról, viszont a profilodnak attól még tud írni.

ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm megtaláltam. sajnos ennél csak az ismerőseimet tudom beállítani.
ápr. 19. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, ha még nem csinált semmit az oldalon.


Bár a Meta maga elég diktatórikus/önkényes tud lenni sokmindenben, a felhasználóknak ezt nem igazán engedik.


Oldalként csak úgy tutsz tiltani valakit, ha Oldalként "okod" (ugye ez nem kell valós ok legyen, csak elméletben) is van rá, az pedig csak úgy lehetséges, ha volt valamilyen interakciója az illetőnek az Oldallal.

Ez ugye a követés, like, hozzászólás, megjelölés, vagy az Oldal szerkesztőjének ismerőse.

Ha csak posztokat likeolt, vagy megoszott, még az sem elegendő a tiltáshoz, akkor nem biztos hogy felhozza a listában.

ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!