Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung TV-n mindig lefagy a...

Samsung TV-n mindig lefagy a böngésző, miért?

Figyelt kérdés

Egy éve vettem egy Samsung okos tv-t, tizen OS. Mostanában mindig lefagy a beépített böngészője használat közben, és utána nem is reagál semmire, csak ha kilépek belőle és újraindítom, de az sem tartós. Mi lehet vele?

Egyéb kérdés, hogy tudtok olyan tv-t esetleg, ami androidos, nektek bevált, és a távirányítóval tudom irányítani rajta az egeret mint egy lézeres mutatót (amit a vetítéseknél szoktak használni)? Nekem ez a tizen OS nem igazán jön be, és arra gondoltam talán az andoridos jobb, vagy legalább kicsit rugalmasabb app-ok terén.


ápr. 22. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A Samsung ügyfélszolgálata az Ön rendelkezésére áll asszonyom
ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!