Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Külföldön, hogyan lépjek be...

Külföldön, hogyan lépjek be az OTP-s internetbankba, hogy ha az egyszeri sms-ben érkező biztonsági kód itt nem érkezik meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom megnézni, hogy mennyi a pénz kártyámon...

ápr. 23. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha be van kapcsolva a roaming szolgáltatás a mobilszolgáltatódnál és partnerhálózatra csatlakozol, meg kell jöjjön az SMS, díjmentesen. Nem lehet hogy push üzenetet kapsz? Az net nélkül nem működik.
ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem érkezik SMS? Roaming-al ugyanúgy kell működjön. De egyébként mobilapp jó erre, bár ha (gondolom) nincs feltéve, lehet ahhoz is kell SMS
ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Aktív Szál ***** válasza:
Ha még SMS-ben megy az azonosítás, akkor annak roamingban meg kell érkeznie, hiába vagy külföldön. Egyébként már nagyon régóta ott van a QR kód, amit csak az appal be kell olvasni és nem kell SMS azonosítás.
ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A választ nem tudom, de nekem is előfordult (bár nem OTP-vel, hanem pl. Revolutra), hogy az istennek nem akart megjönni külföldön az az SMS kód ami kellett volna.

Tehát ez egy lézető probléma.

Roaming be volt kapcsolva. Telefonálni lehetett...

ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Mondjuk ez nem csak külföldön de belföldön is előfordul, úgyhogy roaminghoz nincs köze. Sokszor volt hogy (nagy, neves) weboldalaktól, szolgáltatóktól az Istenért nem jött meg az SMS, majd fél órával később megjött amikor már nem tudtam mit kezdeni vele.
ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!