Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leejtettem a macbookomat ma...

Leejtettem a macbookomat ma reggel, nem lett nagy baja csak az egyik sarkán eléggé meglátszik a baleset, mivel behorpadt. Ezt lehet valahogy orvosolni? Kerestem ilyen opciót a neten szervizek oldalán de nem találtam. Nem házi praktikákra gondolok.

Figyelt kérdés

ápr. 26. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Képet.
ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Macbook... 2006 óta sokfélét (96 ha jól számoltam) adtak ki, vajon melyikről lehet szó?

Ha a mostani aluminium házat cuccokról akkor kétféle megoldás létezik:

- megbékélsz a helyzettel, teszel a sérülésre matricát, vagy tokot, vagy semmit és használod így.

- kifizetsz egy valag pénzt a javításra. Ugyanis az a keret, burkolat egy darabból van. Ha cserélteted az egész gépet szét kell szedni atomjaira és egy másik házban összerakni. Ki kell feszegetni a beragasztott akkumulátort ami vagy megússza vagy nem. Ha elég régi, akkor érdemes már akksit is cserélni. A szerviz óradíj és az alkatrész ár balószinüleg drágább mint egy ugyanolyan gép használtan.

ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor lehet inkább veszek rá egy tokot ami nagyjából eltakarja, ha ilyen problémás ezeknek a gépeknek a javítása.

Egyébként egy macbook air m2 15” laptopról van szó.

ápr. 26. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán pénisz- vagy horogkereszt alakban deformálódott a ház, hogy ennyire takargatnivalónak érzed?
ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Problémás a javítás?

Hát kéremszépen ha az autódat úgy töröd össze hogy az utascella és a teherhordó, ütközéselnyelő karosszériaelemek sérülnek, akkor ki kell cserélni őket -› bőven gazdasági totálkár. Ha egy mozdony főkerete sérül -› selejtezik, ha egy repülőgép sárkányszerkezete sérül -› szintén kuka, ha a kerékpár váza görbül, reped, törik -› kuka a bicaj. A nem sérült alkatrészeket fel lehet használni máshol persze, de az már nem az a dolog lesz mint régen.

Az ne az apple vagy bármelyik más laptopgyártó hibája legyen hogy odaverted a gépeted és durván megsérült.

ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!