Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sokáig lesz még micro usb?

Sokáig lesz még micro usb?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy meddig gyártanak még micro usb töltőt és micro usb bemenetes cuccokat például bluetooth fejhallgatót fülhallgatót.

ápr. 26. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Egyszer majd bekopognak a szerelők hozzád is azzal hogy jöttek ingyen lecserélni minden évtizedekkel ezelőtt vett eszközödről a micro usb-t usbc-re.. 😂

Addig gyártani fognak olyan kábelt is.

ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10-20 évig még biztosan, de lehet, hogy tovább is. Alsó kategóriás cuccok tömkelege jön ki most is mikro USB-vel.
ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:
69%
Csütörtökig
ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még ha meg is szűnne a gyártás és forgalmazás, átalakítókkal ugyanúgy használni lehetne a régi és új technológiákat vegyesen. Még mindig ott vannak a PS2 vagy még régebbi csatlakozók az alaplapokon, pedig ilyen perifériákat kb. 20 éve nem veszel.
ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Sokáig, iben. Nem fog kikopni a köv 10 évben még. Szerintem. Bár nem tudom, nem nézem a tesco polcait, leheg olyan helyen hamarabb eltűnik, de ilyen euronicsban biztos lesz, webshopokban meg még 30 év múlva is ott lesz, mert ennyit legyártottak már, hogy ott fkgnak lerohadni a raktárakban.
ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, de már drasztikusan csökkent a számuk.

Akad még mindig olyan eszköz, pl. villany borotva, egyéb háztartási gép ahol ez így is marad, mert ott az adatátvitel nem fontos, inkább az áramfelvétel.

Oda meg felesleges a C ajzat Thunderbolt 3 támogatással, kb. ágyúval galamb kategória.

Én sem bánnám ha eltűnne végleg, mert egy sérülékeny konstrukció és jó lenne ha minden menne egy kábellel.(de egy C kábel manapság sem elég, hacsak nem fizeti meg az ember a drága 3.1-es kábeleket)

ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!