Pintér Kál kérdése:

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Előre szólok hogy nagyon idióták hangzik, de tényleg igaz.

A pc-men elmegy az internet ha fel/lekapcsolom a kislámpát a gépem mellett. Az asztalon van egy kis asztali lámpa és ahányszor fel/lekapcsolom kb 5 másodpercre elmegy az internet a gépen. Ez azért zavar mert szoktam játszani és ameddig játszok nem kapcsolhatom le/fel a lámpát mert azonnal elmegy a net és megakad a játék. Én is alig akartam elhinni de tényleg ez van. Mi lehet ez?



máj. 24. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Tranziens megzavarja a routert.
máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sanda gyanúm szerint a "kislámpa" (gyártó, típus?) LED-es, aminek működtetéséhez egy egyenfeszültséget előállító tápegység kell. Gyanítom ez a tápegység kapcsolóüzemű és feltehetőleg nem rendelkezik rendes zajszűréssel, így zavarja az átvitelt (a wifit), vagy a routert/modemet/esetleg a számítógépet.


Amit meg lehetne próbálni:

- a "kislámpát" más, az eszközöktől távolabbi konnektorba csatlakoztatod

- ha cserélhető, kicseréled a kislámpa tápegységét

- az eszközöket túlfeszültségvédős, zajszűrős elosztóba csatlakoztatod

- a hálózati/tápvezetékre pattintható ferritet ( [link] ) raksz

máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!