Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mindjárt sírok! Rengeteg...

Mindjárt sírok! Rengeteg fontos adat van/volt a gépemen, reggel bekapcsoltam és azt írta ki, hogy nem tud beléptetni a profilomba, mert a biztonsági valami nem stimmel, vagy meghibásodott a profilom. Semmi remény nincs, hogy visszakapom a fájlokat?

Figyelt kérdés
Az asztalra voltak lementve, valamint a dokumentumok mappába.
2010. nov. 5. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Írd le a pontos hibaüzenetet.

Amúgy 98%, hogy vissza lehet szerezni az adatokat. :)

2010. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

indítsd el a gépet csökkentett módban, ott hozzáférhetsz a fájlokhoz és megnézheted a probléma okát.

Illetve hívd fel őket: www.pcdoki.hu

Ők telefonon keresztül elmondják mi a gond.

Remélem segítettem.

2010. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

gondolom van otthon másik géped.

letöltesz egy linux live cd-t

kiírod

berakod a gépedbe

és minden adatodat lementheted.

2010. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A windows nem tudja betölteni a helyben tárolt profilt. Ezt okozhatja h nem elegendőek a biztonsági engedélyei vagy h megsérült a helyi profil. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépjen kapcsolatba a hálózati rendszergazdával,. Részletek.Hiba memóriaalapon belüli művelet végrehajtásakor.


A windows nem találja a helyi profilt ezért egy ideglenes profillal jelentkezteti be Önt. Ezzel a profillal végzett műveletek el fognak veszni, nem kerülnek mentésre.

2010. nov. 5. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Csinálni kéne egy másik profilt, (de lehet, hogy vendégprofilból is működik) aztán totalcommanderrel, vagy sajátgépben elnavigálni a Documents and Settings mappába, azon belül meg a sérült profil nevére. Ha sikerült, akkor onnan minden adatot ami fontos át kéne mentened pendrive-ra, vagy kiírni cd-re/dvd-re.


Ha megvan, akkor elvinni szerelőhöz a gépet. Mert ezt vagy vírus okozta, vagy haldokló félben lévő winyó, vagy valami hatalmas szoftveres galiba.

2010. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a Linux Live CD-s verzióm még mindig egyszerűbb mint hogy milyen módban hova navigálsz..

Berakod a CD-t és onnantól menthetsz le minden adatot amit nem szeretnél hogy elvesszen.

2010. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

12:25:


A fenéket egyszerűbb...

Gondolkozz már.


1. Le kell töltenie egy live linux cd képfájlját (ami hacsak nem valami überleegyszerűsített linux, akkor több száz mega, és sok-sok idő)


2. Ki kell írnia megfelelően a képfájlt. Ez szintén idő..


3. Bios-ban be kell állítania, hogy cd-ről bootoljon


4. Bebootol, s ha még életében nem látott linuxot sokáig eltart míg elnavigál ott oda, ahová kell, és át tudja menteni biztonságos helyre az adatait.


5. S akkor még nem beszéltünk arról, hogy a linuxos live cd-ről való hibaelhárítás sokszor lehetetlen, azért mert nincsenek megfelelő driverek. Pl nem működik a net, mert nem ismeri fel az integrált hálókártyát, ésatöbbi.


Szóval minek szenvedni ezekkel, ha windowsból is megoldható az adatmentés?

2010. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Túlkomplikálod.

Szerintem nem nehéz megtalálni egy "SZÁMÍTÓGÉP" feliratot ahonnan ugyanúgy látja minden dolgát mint winen.

A legtöbb bios úgy van beállítva h ha van CD akkor arról bootol.

Szal letölt kiír berak és lement.

húúú...

És ki ne találd hogy egy letöltés és kiírás bárkinek gondot okoz a mai világban.

2010. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként már megtaláltam a fájlokat. Azóta újból megkérdeztem arra azt válaszolta valaki, hogy ő csak újratelepítette a gépét. Szerintetek ez nem segítene?
2010. nov. 5. 14:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként erről a gépről írok, a net is működik csak eltűntek a fájlok a szokásos helyükről, de keresésénél megtaláltam őket.
2010. nov. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!