Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol érdemes lézeres szemműtéte...

Hol érdemes lézeres szemműtétet csináltatni, mik ennek az előnyei és a hátrányai?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Valóban minden részletet gyűjtsünk össze neked, vagy csak néhány fontosabbat, pro, és kontra?
2010. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát érdekelne hol mi mennyi és hogy van e részletfizetésre lehetőség meg persze az előnyök és hátrányok is és a tapasztalatok is. köszi. :)
2010. nov. 8. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Okés, akkor elmondom a saját tapasztalatomat.

Elmentem az sztk-ban, a szemészetre, mert beütöttem a szememet valamibe, és fájt. Nos, a doktornő elrendezte, és megállapította, hogy szürkehályog van a szememen, és besorol a műtétesek közé. 1 hónapot kaptam a kötelező vizsgálatok elvégzésére, majd a megadott napon, bevonultam a megyei kórházba. Kb. délben levittek a műtőbe, és megműtötték a szememet, cca.15 perc alatt. Utánna visszamentem a szem.osztályra, és hazamentem. Reggel vizitre bementem, és azóta á-cet ig végigolvasom a táblát. Panaszom nincs. Gondom ott lehet, hogyx a jogosítványomba elő volt írva a szemüveg használata, de most már nem kell használnom, mert tökéletesen látok. De senki se javítja ki, azt a régi előírást. Mindenesetre midíg van nálam szemüveg is, ha a rendőr ragaszkodna hozzá, meg a műtét elvégzését igazoló orvosi lap. Okés, így? Ja és egy fillérbe sem került. Még kenőpénzt adnom sem hagytak lehetőséget.

2010. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ez a Komárom-Esztergom megyei Szent Borbála kórházban történt áprilisban. Eltávozáskor még gyógyszerrel ( szemcseppekkel ) is elláttak.
2010. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia,he érdekelnek az árak és bővebb info nézd meg a www.orbident.hu oldalt,november végétől még 15% kedvezményt adnak.
2010. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!