Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire jó a Microsoft Net...

Mire jó a Microsoft Net Framework és hogyan lehet eltüntetni minden összetevőjével a gépről?

Figyelt kérdés

Nem tudotam videót letölteni a VDownloader 1,00-val pedig eddig mindig jó volt. Először a Youtube letöltőt is letöltöttem és azzal se működött. Utána a Vdownloader 3,5 -öt letöltöttem, de hogy működjön lekellet vele tölteni sajnos a Net Framework-öt is. Nagyon sok baj van azóta a gépemen, de nem engedi magát törölni és nincs uninstall.

Szinte használhatatlan a gépem mellette!!!!! Mi ez a Microsoft Net Framework egyáltalán? Anélkül már videókat se lehet akkor letölteni??? A vezérlőpultból se tudom törölni mert azt írja ki végzetes hiba történt!! De ne linkeljetek be nekem leírásokat mert googleztam!!!, de semmit nem értek belőle, szóval úgy, hogy értsem!


2010. nov. 14. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Először, nem tudom, mi az a vdownloader, de youtube letöltéséhez kismilió .net nélküli program van, pl koyote free flv converter, évek óta használom, és még sosem okozott semmi gondot.

Hogy mi ez a keretrendszer, gugli megmondja, bemásolni nem fogom.

Megoldásként csinálhatsz rendszervisszaállítást, ami elvileg visszaállítja a programokat is, vagy a microsoft webhelyéről (gugli megmondja pontosan) letöltöd a .net legfrissebb verzióját, a legtöbb esetben csak az működik normálisan. Nekem OpenOffice telepítésénél akarta feltenni a 3.5-t, nem tetszett a gépnek, felmentem, leszedtem a 4.0-t, azóta minden ok rajt.

Amúgy meg szokd meg a .net-et, mert 10/6 program rinyálni fog utána, és egyre többen lesznek.

2010. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!