Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért éri meg embereknek...

Miért éri meg embereknek játék szervereket üzemeltetni drága pénzekért? Mi ebben nekik a haszon?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert sok a nyomorék aki nem tud mit kezdeni a szabadidejével, és mindenféle halvaszületett, hamvába döglött utánzat MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMPORG szarsággal játsszák el a drága időt...a haszon abból van, amikor a játékok valódi pénzekért mindenféle extrákat kínálnak megvételre (hasonlatos ahhoz amikor próbaverziós program nyíg, hogy regisztráltrasd pénzért).
2010. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy nyugodtan játszhatnak :)


Amúgy meg ha nem lennének ilyen klánok, és emberek, akkor szívás lenne, mert alig lenne játékszerver :D


Btw, én is üzemeltetek szervert, az itthoni gépen :) SWAT4 alatt 2x16 embert gond nélkül elbír, és lehet játszani :)

2010. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem nem ilyen otthoni hirtelenszerverekre gondolt, hanem ezekre az MMMMMMMMMMMMMMMMMPORG szarságokra, amiből minden oldalon (ezen is) 500 különböző hirdeti magát, mindegyik magát tartva a "legnépszerűbbnek".


Azzal semmi gond nincs ha a saját gépedet állítod be szervernek kisebb mérkőzésekre.

2010. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Latom eddig senki nem tette meg, hogy valaszol a kerdesre is.


1. Nem eri meg. (altalaban)

2. Nincs haszon. (altalaban)


Persze lehet adomanyt gyujteni (pl. paypal donate eleg nepszeru ilyen esetekben) vagy a szerverhez egy weblapot is csinalni es relkamozni, arulni valamit rajta (ez persze mar nembiztos hogy lehetseges, a jatektol is fugg, nem biztos, hogy engedelyezik, hogy reklamozgass).

2010. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én az otthoniakra gondoltam amikor egy 'valaki' bérel egy szervert és ott lehet játszani.
2010. nov. 18. 10:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért is?

Mondjuk tegyük fel, hogy az illető gyakran játszik CoD4-el (csak a példa kedvéért). Ha ő bérli a szervert, ott ő a főnök. Úgy állítja be, ahogy jólesik. Olyan térképeken játszhatnak, amiket ő állít be, adminisztrátori jogai vannak, rendet tarthat a szerveren, ha feltéved egy-két csaló, jelszavazhatja, így csak a barátai léphetnek be. A bérelt szerver ezen felül nem lesz laggos valószínűleg, mert nem az otthoni netet használja, hanem valszeg egy gyors netkapcsolatra van kötve, így akár sokan is játszhatnak rajta.


Tegyük fel, hogy van egy baráti társaság akik alapítanak egy klánt és összedobják a pénzt egy szerverre. Így senkinek nem drága, mégis megvan a saját kis birodalmuk ahol háborítatlanul játszhatnak és nem kell másokhoz alkalmazkodni. Ezen okok miatt nagyon sok embernek megérheti és meg is éri.

2010. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És körülbelül mennyibe kerül egy ilyen server havonta?
2010. nov. 19. 12:23
 8/8 anonim válasza:
én azt mondom: én nem bérelnék szervert mert: 1: értelmetlen és fölösleges pénzkidobás. 2: attol mert pl egy baráti társaság összedobja a lét "senkinek sem drága mégis megvan a maguk kis birodalmuk ahol háborítatlanul játszhatnak", akkor is pénz, és ha pénzbe kerül vmien szgépes játék vagy vmi akkor inkább nem játszok
2010. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!