Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van a kékhalálom?

Miért van a kékhalálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azért írok ide,mert már sok ideje küszködök ezzel a problémával,hogy vannak bizonyos játékok, ( pl: Battlefield 2 ) hogy kékhalálom lesz tőle. Valami dll. fájl nevét írja ki: SISGRV.dll. Egyszer le is töltöttem,de fogalmam sincs hova kell rakni. Kérlek segítsetek.

Megjegyzés: Laptopom van.


2010. nov. 18. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
egy vga driverhez tartozik, frissítsd
2010. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ehhez én nagyon hülye vagyok.

Fogalmam sincs hogy kell :D

Valaki kérem,segítsen ebben.

2010. nov. 18. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Felmész a gyártó honlapjára, megkeresed a saját gépedhez, és operációs rendszeredhez való drivert, majd letöltöd. Egy exe fájl lesz nagy valószínűséggel. Ezt ugyanúgy feltelepíted, mint bármilyen más programot, majd újraindítod a gépet.
2010. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,felmentem,de itt olyan érdekes dolgok vannak :D Nem tudok eligazodni :( De szerencsétlenkedek..
2010. nov. 18. 16:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemmegy :( Egyet leszedtem,és vírus volt :'(
2010. nov. 18. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyártó honlapján? Tuti hogy nem volt vírus. rendszerfájlokhoz akar hozzáférni, azért érzékelhette a vírusírtó.


Driver-re keress rá, és amit leszedsz, rakd fel nyugodtan. De ha leírod, milyen tipusú a géped, és milyen videokártya van hozzá, küldök linket :)

2010. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Húú,azt nagyon megköszönném. :)

Barátom segítségével megtaláltam:


Videokártya Mirage 3+ (256 MB)

Videokártya SiS Mirage 3 Graphics (256 MB)

3D gyorsító SiS 351 Mirage 3 IGP

Képernyő Samsung 154AT07-201

Azt hiszem ez az

2010. nov. 19. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!