Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felesleges ilyen erős laptop-o...

Felesleges ilyen erős laptop-ot venni?

Figyelt kérdés

Általános célokra kellene: -MSN

-Youtube (HD videók)

-e-mail-ezgetés

- videószerkesztés

- néhány 2005 körüli játék


Sokan mondják, hogy ilyen célokra egy 100 ezres gép is elengedő.

Viszont én most olyan gépet szeretnék venni, ami évek múlva sem nevezhető "sz@rdarabnak"...

Nem mostanában lesz ennyi pénzem, szóval most szeretnék egy jó gépet venni!

Mi a véleményetek?


2010. nov. 20. 12:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, a link lemaradt.

Tehát: [link]

2010. nov. 20. 12:09
 2/11 anonim ***** válasza:

a Youtube HD a legnagyobb gépigényű rész, még a mai játék is elszégyellheti magát gépigénybelileg a adobe flash gépigénye mellett.


ugyanis nem mindegy, hogy akad a flash, vagy gördülésmentesen fut, teljesképernyőn a youtube film.


ne 100-ért, hanem inkább 150-ért keress gépet, ha youtubét még 3 év múlva is tökéletes minőségben akarod nézni.

Ez a flash minden egyes update-vel egyre erősebb gépet követel.

2010. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

> Felesleges ilyen erős laptop-ot venni?

> Általános célokra kellene

"Általános célokra" szerintem is egy enyhe túlzás ez a gép.


> olyan gépet szeretnék venni, ami évek múlva sem nevezhető "sz@rdarabnak"

Olyan gép nincs. Fogyasztói társadalom van vazze! :(


> Mi a véleményetek?

Ha van rá pénzed vegyed meg nyugottan.

(hadd jegyezzem meg halkan hogy ennyi pénzért sokkal jobb asztali gépet kapsz, szóval ha nem akarod viszegetni a gépet, inkább asztalit vegyél)

2010. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első: Na végre, valaki, aki nem egy eeePC-t ajánl 1080p-s Youtube-videókhoz... :D Kössz!

Második: Igazad van neked is. Danke

2010. nov. 20. 12:43
 5/11 P.O.C. ***** válasza:

Hát 200 -ért én tuti nem vennék Laptop -ot.


Akkor már inkább 100-ért egy alap laptop (ami simán elbírja az általad kitűzött célokat) + másik 100-ért egy belépő szintű asztali gép videoszerkesztésre, aminek a továbbfejlesztése is sokkal olcsóbban kivitelezhető.

2010. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

P.O.C

Értelek én, de akármilyen erős kis asztali gépem van, azt majd nem tudom az egyetemen hurcolászni...

Ezért lenne jó a laptop mobilitása. És egy olyan gép, ami még évek múltán is megfelel az alapvető igényeknek.

(Lehet, hogy amiket leírtam, most még csak alapigénynek számítanak, de nem vennék rá mérget, hogy 4 év múlva is azok lesznek...)

2010. nov. 20. 18:36
 7/11 P.O.C. ***** válasza:
4 év múlva, akár milyen ultra-hyper-super cucc elavulttá válhat az adott célhoz, ezért számítógépbe sosem szabad drágát venni.
2010. nov. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Értelek, de szerintem azért egy 200 ezres gép hiperdrága.

Vehetsz gamer ASUS-t 500k-ért, vagy Hp Elitebook-ot 800k-ért is...Na látod, olyat én se vennék. :D

2010. nov. 21. 10:44
 9/11 A kérdező kommentje:
*nem hiperdrága*
2010. nov. 21. 10:44
 10/11 anonim válasza:
ez nem olyan drága gép
2010. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!