Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom kiírni a letöltött...

Hogy tudom kiírni a letöltött filmet DVD-re?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Feláldozhatók c. filmet. 804 MB. Vettem ma 4 üres DVD-R -t, mindegyik 4.7 GB-s, 120 min., 1-16x speed. Más-más márka. Beraktam az egyiket, és a legelső problémám ott kezdődött, hogy hallottam a gépemen nem fut, csakúgy " nyöszörög " . Megnyitottam a sajátgépet, hogy megnézem érzékeli-e a gépem, és semmi. Ott van, hogy DVD-meghajtó ( D:), DVD-meghajtó (E:). Ha futna a gépemen, akkor már kiírni a nevét, nem azt hogy DVD-meghajtó. Ezekután hiába próbálom meg kiírni, ha egyszer a gépem nem ismeri fel, és nem érzékeli, hogy benne van .. Miért csinálhatja ? Van itthon egy rakat PC-játéko, Sims 3, GTA San Andreas ... Azokat felismeri, akkor egy sima DVD lemezt miért nem ?
2010. nov. 21. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Míg üres a lemez,addig csak azt kell neki írni,hogy DVD-meghajtó.

Ha meg írni akarsz rá,az íróprogram a kezdés előtt úgyis lecsekkolja,ha van valami hiba,akkor meg szól.

2010. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!