Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek erre a...

Milyen laptopot vegyek erre a célra (többi lent)?

Figyelt kérdés

Szeretnék laptopot venni, egyelőre csak nézelődök, meg pénzt gyűjtök még. Már kérdezgettem haverokat, meg aki kicsit jobban ért hozzá nálam, hogy mikre figyeljek.

A következőre gondoltam:

2 magos proceszor

min 250GB merevlemez

min 2 vagy 3 GB memória

15" körüli képernyő

wifi

DVD meghajtó


Nemsokára egyetemre megyek és főleg ahhoz kellene, hogy netem legyen majd a koliban mert az asztali gépemet nem vihetem magammal. Amúgy főleg netezni szoktam, torrentezni, filmeket nézni, játszani (NFS-Most Wanted, Sims).

Szóval az lenne a kérdés, hogy a fenti paraméterek körülbelül megfelelnek ilyen használatra?


2010. nov. 21. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Videozásra, netezésre olcsóbb is megfelel. Pl.: ez [link] de ha már játszani akarsz (bár sokan lebeszélik a felhasználókat a laptoppal való játékról, de 1x-1x nem gond) akkor jobban a zsebbe kell nyúlni. Pl.: [link] Ez a 2 gép ár/érték arányban jó, de természetesen pénztárcától függően számos lehetőség van még.
2010. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen én árban inkább az elsőre gondoltam, tehát olyan 120-130 ezerig, a második az már sok nekem. De akkor ez azt jelenti, hogy egy olyanon mint az első, ne is álmodjak arról, hogy elfut mondjuk egy Need For Speed?
2010. nov. 21. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Lenovo IdeaPad G550L 59-043305 T4500


processzor: Intel Dual Core T4500 2.3GHz

memória: 3GB DDR3

winchester: 320GB SATA 5400rpm

videókártya: Intel GMA HD 4500M 1275MB max.

kijelző: 15,6" wide 1366 x 768 HD LED

optikai meghajtó: 8x DVD-író


130 körüli az ára, Intel kártyától ne félj, mert a Crysis megy vele ~50 FPS-el, ha meg a Crysis így megy, akkor elég sok más dolog is. Most Wanted, Sims ma már kb mindenen elfut.

2010. nov. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Megnyugodtam:)
2010. nov. 22. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!