Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kezdett el szaggatni...

Miért kezdett el szaggatni minden játék a gépemen?

Figyelt kérdés

Régebben semmi gond nem volt a géppel. Futottak rajta normálisan a játékok. Nagyon sokat játszottam a Call of Duty 2-vel és azt vettem észre, hogy napról napra csökken az fps. Mostanra eljutottam oda, hogy 10 másodpercenként megfagy az egész egy pillanatra és amint beindul az akció elkezd szaggatni.

Felraktam a Medal of Honor Allied Assaultot ami azért nem egy nagy rendszerkövetelményű játék, de irtózatosan szaggat.


Ilyen a gépem:

Celeron 2,8 Ghz

512 RAM

Ati Radeon 9600Xt 128 Mb


Ötletek?


2010. nov. 21. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidikártya esetleg?
2010. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem azzal nincs gáz. Ma raktam fel a legfrissebb drivereket is. Plusz nemrég volt szervizben a gép és ami hibás volt azt kicserélték. pl.: az alaplapom.
2010. nov. 21. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Halmozódó szemét és amortizáció. Megoldás: OS újratelepítése.
2010. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Akkor marad az újratelepités:)

2010. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A játékokat is újra raktam és az op. rendszert is. Az sem segített. A gép hőmérséklete is normális, az Everest szerint legalábbis az.
2010. nov. 21. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:
A Windowson egy idő után teleszemetelődik a regisztrációs adatbázis, ami nagy mértékben lecsökkenti a rendszer működésének sebességét, ezt megelőzendő használj Linuxot, azon is fut a COD2 és a MOHAA meg még elég sok más is. De még a lemeztöredezettség lehet a ludas, szintén egy Windows egzotikum.
2010. nov. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, most nézem, hogy újratelepítetted... Ebben az esetben viszont nem vágom, hogy mi a bibi.
2010. nov. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
tedd fel a legújabb tune up utilites-t. Hajts végre vele minden optimalizálást az összes merevlemez partíción. Az újabb verziókon van egy "turbo gomb" is, ha ezt bekapcsolva továbbra is fennáll a probléma, akkor nincs jobb ötletem :(
2010. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha elötte sem futottak volna jól a játékok akkor azt mondanám hogy szar cuccok vannak a gépedben, cseréld le szerintem, vagy ismerősödnek ha van gépe akkor próbálgass kicserélgetni alkatrészeket és ha valamitől javul, azt lopd el xD (csak vicc volt, akkor azt kell lecserélni)
2010. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem az egerem miatt akadoztak a játékok,és a mai napig nem tudom mi lehet az egérrel.

Szerezz egy másik egeret,cseréld ki és nézd meg hogy azzal is szaggat e.

2015. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!