Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki irtam egy dvd lemezre több...

Ki irtam egy dvd lemezre több filmet aviban, az asztalilejátszóm dvix-es de némelyik film végét nem játsza le, utolso20-30 percet, le ellenőriztem a számitógépen ott pedig rajta van az egéssz film, eggyszerüen nem értem hogy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 07:33
 1/4 anonim válasza:
Nézd meg az avi fájlok méretét. Vannak asztali lejátszók, melyeknél korlátozott (pl. 1 GB) a lejátszható méret. Ha ez a hiba, (tehát adott méret alattit végigjátszik, a nagyobbat nem) akkor két részre kell vágni az avi-t (pl. "AVISPLIT" progi) fájlnév1.avi fájlnév2.avi névvel, így egymás után folyamatosan lejátssza őket az asztali, szinte észre sem veszed a váltást.
2010. nov. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan Így jártam tegnap én is.Azt hittem, hogy kicsit karcos a lemez, azért nem játssza le.

Én is köszönöm a választ :)

2010. nov. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

megnéztem,a lejátszó 10mbit-et játszik le,bár nem értek hozzá,de meg néztem más nagyobb filmet is lejátszott.pl:1,23 1,35

egyszóval ez kilőve

2010. nov. 22. 09:53
 4/4 anonim válasza:

10mbit van írva?

Mert akkor 10 megabit lenne,(helyesen írva 10 Mbit) azaz 1,25 MB (MegaBájt angolosan: MegaByte), ha az adatrekordot (Byte) 8 bitesnek vesszük.

Ez a 10 Mbit átviteli sebességnek tűnik, ugyanais fájlméretnek nagyon kicsi lenne.

Az 1GB korlátot példának írtam, lehet 2 GB is, vagy bármilyen érték, ami 2-nek (általában 8-al ostható)egész számú hatványa. A megadott GB értékek kerekített adatok.

Ha viszont a problémás filmnél nagyobb fájlméretűt lejátszott már, akkor tényleg nem ez a gond. De azért ki lehet próbálni a vágást.

2010. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!