Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » EPSON Stylus DX4450 nyomtatón...

EPSON Stylus DX4450 nyomtatón mért nem tudom beállítani, hogy csak feketén nyomtasson?

Figyelt kérdés

A fekete patron fullon van, az egyik színes kifogyott, de amúgy sem használom a színeseket sokat. Be akarom állítani úgy, hogy csak a feketét használja, mégsem tudom. Rákattintok a "Nyomtatóbeállítások"-ra, azt írja: nem végrehajtható. Ha a "Tulajdonságok"-ra, akkor nem történik semmi.

Ha nyomtatni akarok, akkor mindig azt az ablakod dobja fel, hogy cseréljem ki a színeset...

Nem akarok csak azért színes patronokat venni, hogy a feketével tudjak nyomtatni.

Valaki segítsen, mi lehet a baj?!


2010. nov. 22. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló gondom nekem is volt.. Ez a sz***tláda nyomtató ragaszkodik ahhoz, hogy az összes patronban legyen (legalább egy kevés) tinta függetlenül attól, hogy csak feketét szeretnél használni. Szerintem ezt nem lehet kicselezni. Nekem legalábbis nem sikerült..
2010. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahogy hallottam, amiatt nem tudok belépni a nyomtató beállításaiba, mert nem eredeti festéket használok. Micsoda kicseszés...!!!
2010. nov. 29. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!