Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szar a gépem, mit csináljak?

Szar a gépem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A gépem fos. Nem tudok a telómra tenni témát mert azt írja ki, hogy ez az eszköz nem támogatja ezt a fájltípust. Nemrég lett megcsinálva azelőtt hibátlan volt, most meg a fájlokat sem tudom átnevezni, mert használhatatlanná válnak. Valami megoldás?
2010. nov. 24. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a rendszer visszaállitást ha xp-d van akkor a startmenü sugó és támogatásból eltudod érni.Egy olyan napra próbáld vissza állitani amikor még jó volt.
2010. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy mikor emgcsinálták akkor rakták rá ezt az xp professional-t és azóta ilyen, meg mindent teljesen újratelepítettek rajta. Szal aligha tudnám a régire visszaállítani. De kösz!
2010. nov. 24. 16:54
 3/16 anonim ***** válasza:
DAYTONA XP-d van? Mert annál írja ki ha át akarsz valamit nevezni h használhatatlanná válik. Az a rendszer tényleg egy hulladék (frissíteni se lehet). Én azt ajánlom h formatáld le azt a meghajtót amin a rendszer van (persze ha kell valami adat még arról a particióról pl. képek, zenék, azokat mentsd le a másik particióra ha van!) és tegyél fel egy olyan Windows XP-t, ami nem ilyen DAYTONA meg hasonló "Extended Edition", mert nekem is volt olyanom, és tudom, hogy mekkora sz*r az egész.
2010. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azaz! Tán vmi extended edition v vmi ilyesmi! Mondtam anyámnak h ezek az informatikusok rohadt szar munkát végeztek. Na amint lehet megcsinál(tat)om. Köszi a válaszoakt!
2010. nov. 24. 17:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem vagy biztos benne, hogy DAYTONA-s XP-d van, akkor kattints a Sajátgépre jobbegérrel, és menj a Tulajdonságok-ra. Ha írja ott hogy DAYTONA 2008 FINAL vagy hasonlót akkor ajánlom, hogy új, normál fajta XP-t tegyél fel.
2010. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Mac OSX?
2010. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tegyél rá Windows XP Professional SP3-at. Ez 32 bites és kiválóan müxik.
2010. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2010. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Windows XP extended edition. Most néztem meg. Köszi mindenkinek a segítséget! Majd megmondom az informatikusnak, hogy csak a sima XP-t tegye rá nekem az bőven elég, ezelőtt is jó volt. Tényleg köszi!
2010. nov. 25. 06:41
 10/16 1Roberto1 válasza:
15%

Nem látom a neved de látom 91 % ban hasznos válaszokat adsz.

Ja és a Daytona az nem szar rendszer csak ugylátszik nem tudod kezelni:)

szart se tudsz az operációs rendszerekröl. ezt már le kellett irnom mert kicsit idegesitő hogy itt pofázol hogy milyen rossz a daytona.

Tisztitgatni kell meg minden és szinte tökéletes lesz nekem 1 éve van fent mert minden nap tisztitom és minden tökéletesen gyors stabil a rendszer.

Te csak itt pofázol hogy DAYTONAD VAN??? JUUUJ HOVA SZARJAK .... áljmár le mert nyomorék vagy és szart se tudsz kösz .

2010. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!