Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul a Sims 3?

DarkChii kérdése:

Miért nem indul a Sims 3?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a progit torrentel, telepítésnél kérte a reg. kódot, amit a netről szedtem le. Működött. Sikerült telepítenem a játékot, aztán el akartam indítani, megint kérte. Ugyanazt a kódot írtam be, mégsem fogadja el, nem indul a játék. Ez mitől lehet?
2010. nov. 26. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

"Letöltöttem a progit torrentel"


itt a baj. Vedd meg, működni fog.

2010. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam ilyet mondani, hogy vedd meg boltba, mert csak a hülye ad ki több ezer forintot arra amit ingyen is megkaphat. De ennek a telepítése ezen az oldalon is 3000-szer le van írva, ha nem értesz hozzá inkább vedd meg boltba az összes kiegészítővel együtt.

Én egy hónap alatt unalommá játszottam vele magam úgy, hogy az összes kiegészítő fenn volt. Szal ahogy gondolod.

2010. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lolcsi0610 válasza:
Sok kód közül kell választani én see tudtam feltenni de anyum munkatársa segített (Y) Jaa és ha segítek ezzel kell csatlakoztatni a DAEMON Tools hoz!!!
2010. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én sem vettem.És most fel akartuk rakni 3 kiegésítőjét.Nem mnt.

Szal karácsonyra megkapom :) Meg az egyik kiegészítőt.Meg még egyet :)

2010. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!