Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van Dupla rétegű újraírható DVD?

Van Dupla rétegű újraírható DVD?

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy van ilyen, de még nem láttam, és ahol kerestem azt mondták, nem tudnak ilyenről, de lehet h van...
2010. nov. 29. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, a jele DVD+DL vagy DVD-DL szinte mindenhol lehet venni
2010. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsánat szöveg értelmezés fail... újraírható
2010. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor van ÚJRAÍRHATÓ???
2010. nov. 29. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Javítom hibám kikerestem neked Wiki idézet:

A dual-layer DVD+RW specification was approved in March 2006 with a capacity of 8.5 GB.[2] However, manufacturing support for rewritable dual-layer discs did not materialize due to costs and expected competition from newer formats like Blu-ray and HD DVD, which boasted up to 25 GB on a single layer.


Tehát elvileg a technológia létezik, de nem gyártják a BR lemezek miatt

2010. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h DL Újraírható DVD-t láttam neten de csak Blue-Ray :S Amit nem olvas az Xbox... :S
2010. nov. 29. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
xbox-ba csak dvd9 verbatim lemezt tegyél, minden mással rossz lesz. Én 400ft körül veszem, az nem vészes. Ingyenélő ne legyél, így sem veszed meg a játékot...
2010. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jogos! És úgyis most kell majd új flasht tenni a gépbe :S
2010. nov. 29. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!