Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon kicsi betűméretet hogy...

Nagyon kicsi betűméretet hogy tudok anélkül nyomtatni, hogy csúnya, vagy kockás legyen?

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy egy belépő szerűséget készítek, és legalább 8-9-10 es betűmérettel kellene dolgoznom. Photoshopban szoktam elkészíteni az egészet,d e ilyen kis méretnél nagyon pixelesedik a betű. Wordben nincs ilyen gondom, ez gondolom attól van, hogy a photoshop nem vektor, hanem pixelgrafikus program. Hogyan lehetne a problémát kiküszöbölni?
2010. dec. 5. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, lehetne a wordben rátennia szöveget,d e szerintem az kicsit macerás, mivel fejjel lefelé, függőlegesen is lennének rajta szövegek. Valami más megoldást ha tud valaki mondani, vagy olyan programot ajánlani amivel meglehet csinálni, örülnék. :)
2010. dec. 5. 09:59
 2/5 anonim ***** válasza:
megírod wordben és a kívánt részt print screeneled és képként illeszted photoshopba
2010. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Worddelis lehet függőlegesen írni.
2010. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hülyeválasz ***** válasza:
A méreted megvan (belépő kész mérete) használj az elkészítésnél 300DPI-s felbontást, ne pedig 72DPI-set.
2010. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hasznosak voltak! Remélem mostmár sikerül! :-)
2010. dec. 6. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!