Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A dvd+r-es lemezeket nem írja...

A dvd+r-es lemezeket nem írja meg a dvd íróm. Olvastam valami BookType bitsettingről, de fogalmam sincs hol kéne azt beállítani, vagy megnézni van-e, lehet-e. Mit kéne tennem, hogy írja a lemezem a dvd íróm?

Figyelt kérdés
A dvd íróm csak berreg az elején mikor el kezdi olvasni a dvd+r-es lemezeket. A dvd-r nem volt semmi baja. Próbáltam a Neroval dvd-rom(utf)írását, 4x sebességre lecsökkentette, de a lezárásnál megint el kezdett berregni és nem készítette el jól a lemezt. Szerintetek mit töltsek le?
2010. dec. 7. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen dvd irod van? Biztos, hogy irja a -R lemezeket?

Ezzel megnézheted: Ahead Nero Info Tool

[link]

2010. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

* jav

Biztos, hogy irja a +R lemezeket?

2010. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ír dvd+r -t,viszont dvd-rom-t nem...
2010. dec. 7. 23:56
 4/8 Jenci ***** válasza:
Próbáld az író firmware-t frissíteni.Keress rá a gugliban,biztos van hozzá firmware.
2010. dec. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezekkel sokat segítettél, de most azt látom, hogy megírja a lemezt, de nem tudja lezárni, a sáv lezárásnál vannak problémái :S
2010. dec. 8. 20:55
 6/8 Jenci ***** válasza:
Akkor nézd meg egy másik márkájú lemezzel is.Ha ugyanúgy nem működik,akkor sajnos nem jó az író.
2010. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi.
2010. dec. 9. 19:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Vettem egy dvd-író tisztító lemezt és miután "lefuttattam" írt és olvasott mindent.
2010. dec. 27. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!