Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a laptopom...

Mért van az hogy a laptopom játékok közben hirtelen kikapcsol?

Figyelt kérdés

Mintha kihúztam volna az akksiját. Először túlmelegedésre gyanúskodtam, de nem az, mert nem volt forró a laptop.


Tudom hogy a laptop nem játékra van, de azért a Battlefront 2-vel szeretnék rajta játszani.


Köszi a segítséget:

Én


2010. dec. 11. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg túlmelegedés. Lemérted a hőmérsékletét valamilyen programmal is, vagy csak megtapogattad a laptopot?
2010. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most mértem le, nem fut játék és ennyi az eredmény:

[link]

A tűz jel al baj? :S

2010. dec. 12. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, főleg, hogy nem fut semmi, elég nagy hőmérsékleteket ír ki. Biztosan túlmelegszik játék közben. A ventilátorokat tisztítsd ki (nagynyomású levegővel), használd szilárd felületen, ha ezek nem segítenek, akkor újra kell pasztázni/pasztáztatni, esetleg ventilátort cserélni (ezek nem tudom, hogy zajlanak laptopnál)
2010. dec. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem olyan játékok futatása közben szokot 69 fokos lenni amik teljesen kihasználják a gépet.És neked elég rosszak lehetnek a tapintó szerveid.hogy nem éreszted a 69 fokos processort:)Szerintem azok mellet amit az első válaszoló írt még bekéne szerezned egy notebook coolert is
2011. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!