Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Facebook-ot...

Hogyan lehet a Facebook-ot úgy beállítani, hogy egyetlen ismerősöm kivételével mindenki láthassa a kapcsolattartásaimat? Szóval 1 ember van, aki az ismerősöm az oldalon, de szeretném, ha nem látná, hogy kik az ismerőseim, meg az üzenőfalam, stb.

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Profilom > Adatvédelmi beállítások > Egyéni > Testreszabás

Legördülő menüből kiválasztod az Egyéni - szerkeszt lehetőséget, és az "Elrejtés a következők elől" részhez beírod ennek az embernek a nevét.

Ezt minden menüpontnál eljátszod (képek, hozzászólások, stb) és akkor ez az ember teljesen ki lesz zárva.


Amúgy javaslom, hogy a barátok szerkesztésénél hozz létre egy külön csoportot, pl. "Tiltólista" néven. És ide pakold be azokat, akik elől el akarod rejteni magad.

Az adatvédelmi beállításoknál pedig ezt a csoportot adod meg az elrejtéshez. Így legközelebb elég lesz csak hozzáadni egy embert a csoporthoz, nem kell adatvédelemmel szórakozni.

2010. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rebden, Kössz szépen! :)
2010. dec. 11. 15:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges még, hogy 1 ismerősöm úgy állította be az oldalát, hogy én semmit nem látok rajta, csak a profil képét, meg azt, hogy én vagyok az egyetlen ismerőse?
2010. dec. 11. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, bár még sose próbáltam ilyen szinten tiltani valakit. De meg van rá a lehetőség.
2010. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!