Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy asztali számítógép kibírja...

Egy asztali számítógép kibírja-e, ha 1 hónapon át bekapcsolva marad?

Figyelt kérdés
Mondjuk mert én másik gépről, gyors leakarok szedni valamit az én gépemről távoli asztal segítségével, amíg vidéken vagyok.
2010. dec. 15. 08:52
 1/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
100%
Semmi, simán tud menni egy hónapot. Sőt elméletileg a sok be és ki kapcsolgatás többet árt mintha végig működne
2010. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cory Rose válasza:
Az enyém hónapok óta megy, sosem kapcsolom ki, semmi baja.
2010. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz ami igaz ha jól emlékszem ezeket a gépeket nem 24/7-re tervezték, hanem napi 8 órára. Nem emlékszem pontosan az adatokra, de minőségibb összeválogatás mellett pl nekem gyakorlatilag 8 éve megy úgy a gép hogy csak restart van vagy ha gépcsere volt. Sajnos a Windows megköveteli intenzív használat mellett hogy mondjuk 14 naponta restartold, de oda is úgy jutok el hogy az explorer-t kilövöm és újraindítom. A mostani gépem ha jól emlékszem 3 éve megy 24/7.A legnagyobb leállása tán 1 óra volt amikor ASRock alaplapot cseréltem tesztelni egy fél órára, aztán vissza az eredeti alaplap. Notebookomon Fedora volt, ő 1 hetet ment megállás nélkül de észre sem lehetett venni.
2010. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 éve lett összerakva a gépem, ami legfeljebb nyaraláskor van kikapcsolva. Meg áramszünetkor.
2010. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, egy idő után belassul, mert megtelik a memória.
2010. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A villanyszámla mennyi lehet, ha éjjel-nappal megy?
2011. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy normális asztali gépnél 300W általába a tápegység... nem fogyaszt sokat :)
2011. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!