Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Routerrel hogy lehet lanba...

Routerrel hogy lehet lanba kötni a gépeket?

Figyelt kérdés

4 gépet akarunk össze kötni routerrel egy kis lan party idejére net kapcsolat nem szükséges, viszont utánna ha problémamentesen működne megint az jó lenne :D

Jó lenne minél részletesebben leírni az összekötés folyamatát mert nem igazán vagyok otthon a témában.

Előre is köszi!


2010. dec. 15. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Röviden: Mindegyik gépet rákötöd utp kábellel a router lan csatlakozóiba, és ennyi. :P


A router dhcp szervere automatikusan fog osztani ip címeket a gépeknek. Játékokhoz ezek kelleni fognak, ezeket a címeket többféleképpen is megnézheted.

Személyszerint én a cmd-s megoldást preferálom, azaz startmenü-->futtatás-->beírod, hogy cmd -->ipconfig -all

2010. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aha értem köszönöm, És ha például quake 3-azni akarunk akkor valaki csinál egy Locate servert akkor mi csak az ip címet beírjuk a konzolba /connect paranccsal és működik is ?
2010. dec. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!