Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az aksi vagy a gép hibája lehet?

Az aksi vagy a gép hibája lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A laptoposok közül volt már valakinek olyan, hogy: Előtte a gép, aksiról megy. Egyszer csak elsötétül az egész, kikapcsol. Próbálom visszakapcsolni, nem lehet. Bedugom, és áramról megy. Szóval rájöttem ekkor már, hogy úgy csinál, mintha nem lenne benne az aksi. Mert nem lemerült, hanem pl, ha be van dugva, nem tölti, hanem, mintha nem lenne benne az aksi, felvillan a fény, ami akkor szokott. (Nem mintha, tényleg úgy csinál, mintha nem lenne benne :)) És tényleg full minden előzmény nélkül:(

Kivettem, meg megfújkáltam, de az nem segít:D

Volt már valakinek hasonló gondja? Hátha van valami kézrátételes megoldás.

Vagy majd, ha rászánom magam beviszem szervizbe. Addig meg meg leszek "madzaggal".


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2010. dec. 18. 12:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!