Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell bescannelni valamit?...

Hogy kell bescannelni valamit? A nyomtatón milyen gomb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 13:02
 1/6 zsomkovacs ***** válasza:

Nyomtatóval nehéz lesz, scannerrel próbálkozz. :-)


Ahhoz adnak többnyire programot, azzal célszerű elindítani a scannelést.

2010. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor fog menni,ha a nyomtató multifunkcios van benne szkenner mint pl ezekben: [link] sima lap szkenner ami nyomtatni nem tud pl: [link]
2010. dec. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel a nyomtatóval már scanneltünk be. Csak nem tudom hogy hogy...:S HP Deskjet F2180 a nyomtató
2010. dec. 18. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nyomtató, hanem multifunkciós kütyü, itt kezdjük.

Tetején felhajtod a cuccost, papír betesz, megnyitod a gépre (remélhetőleg) előre telepített programját, és ott kiválasztod, mit akarsz csinálni. Szoftveresen talán egyszerűbb, de általában a félig felnyitott lapolvasót ábrázoló gombot megnyomod, és már csinálja is.


Megjegyzem, létezik hozzá használati utasítás... -.-

2010. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem Canon van de segitek:

1./Start>Minden program felsorolásban keress HP-val kezdődőeket, valamelyik pdf-ben tartalmazza a Kezelési Utmutatót is. Elvégre a telepitő CD-jével ezt is feltelepitetted.


2./ www.hp.com gyári oldalról is megtalálható minden infó. Helyetted megkerestem a neked kivánatos, 53. oldalon kezdődő "Másolat készitése" fejezetet, ami a tkpeni scannerezés. Hát e szerint járj el.

Ime: [link]

2010. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óóóó drága vagy, köszönöm:)
2010. dec. 19. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!