Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől kapcsol ki a laptopom?...

Mitől kapcsol ki a laptopom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Telepítettem a Singularity című játékot és írták is hozzászólásokban ott ahonnan töltöttem,hogy kilép magától a játék meg lefagy és hasonlók. Na én úgy jártam,hogy mióta ez megtörtént a játékban azóta a gép kikapcsol,vagyis nem maga a gép hanem a kijelző utána reset és nem hozza be a bejelentkező képet sem.Nem tudom,hogy összefüggés van-e a játékkal,de sztem tuti van,nagy véletlen kellene ahhoz,hogy pont most kezdje ezt el.

Valaki járt már így?


2010. dec. 18. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak ha játszol kapcsol ki?

Mert akkor valószínű túlmelegszik, a laptopnak nem olan jó a hűtése.

Vagy az van, hogy be sem kapcsol azóta?

2010. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Játéknál történt az első eset,de ennél az egy játéknál,ez előtt egyetlen játéknál sem fordult elő...

A lényeg,hogy nem játéknál kapcsolt ki az előbb sem,hanem neteztem és egyszer csak elment a kép,nagy feketeség.

Aztán hosszan kikapcs gomb,utána bekapcsolás,behozza az asus logót,utána néha a windows indítása képet,aztán ott meg is hal az egész.

Délelőtt már eljátszotta ezt,akkor kb tizedszerre bekapcsolt.Egész délután jó volt minden,aztán ahogy az előbb írtam,neteztem és pá.

Csinált olyat is az előbb,hogy folyamat újraindította magát,meg behozta a jelszavas belépést,de ezt onnan tudom,hogy csak a hangját hallottam.

Amúgy W7-ről beszélünk.

2010. dec. 18. 17:29
 3/10 A kérdező kommentje:

Most próbálgattam és ha belépek a BIOS-ba ott is csak kb egy percig tudok csinálni akármit és egyszer csak elmegy a kép és és úgy megy el,hogy fényerő le minimumra,de még látom az írásokat és utána teljesen eltűnik minden....

Meghalhatott a videókártya?

2010. dec. 18. 17:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy gondolom akkor ennyi sem lenne....
2010. dec. 18. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony hardveres problémának tűnik, amit valószínűleg csak szervizben tudnak orvosolni.
2010. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most meg megint működik.....
2010. dec. 18. 17:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Ennyit bírt,most megint behalt...:( :@
2010. dec. 18. 18:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Okozhatta ezt a játék?
2010. dec. 18. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy pl. a videokártyán leállt a ventilátor, és túlmelegszik, majd pedig bekapcsolásnál nincs kép, de mikor lehűl, újra van?

Egyszer mikor elindul tedd fel az Everest-et, majd nézd meg a hőmérsékletét a videokártyának (remélhetőleg ezalatt még nem kapcsol ki), ha nagyon magas, akkor szét kéne szedned, hogy kitisztítsd a ventilátorokat (de, ha nem annyira értesz ehhez, lehet, hogy a szerviz jobb választás lenne, nehogy több legyen a kár, mint a haszon).

Amúgy nem hiszem, hogy a játék okozta, szerintem csak véletlen egybeesés.

Ha nem ez a baja, akkor nincs ötletem, a legjobb megoldás a szerviz (vagy várni, hátha valakinek van itt jobb ötlete)

2010. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Lehet,hogy ez a probléma...sőt 90%,mert bekapcsolom a gépet és kb 10-15 perc után nyekk neki,ahogy írtad és várok vele pár órát,akkor meg ismét működik.

Egyik ismerősöm holnap megnézni,remélem nincs nagyobb baja a gépnek.

Köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 19. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!