Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol találok olyan oldalt,...

Hol találok olyan oldalt, ahol nem kell regisztrálni, és ingyenes, nem photoshop, de a feltöltött képekből lehet effekteket készíteni?

Figyelt kérdés
pl. fekete-fehéret a színesből, vagy hogy a fotóm olyan legyen mint egy plakát, vagy keretet adni neki online
2010. dec. 19. 02:11
 1/6 A kérdező kommentje:

linkeket kérnék


köszi

2010. dec. 19. 02:11
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és semmilyen programot nem kell letölteni hozzá a gépre, csak maga az oldalon lehet képeket effektezni bejelentkezés nélkül. Tallózás, effekt, és a kész kép lementése
2010. dec. 19. 02:12
 3/6 anonim ***** válasza:

itt lekerekiteni tudod a kep sarkait:(more options)

[link]

itt naptarakat, konyvboritokat, orarendeket, meghivokat tudsz kesziteni, a sajat kepeddel ellatva + effekteket is tudsz ratenni: (igaz csak nyomtani tudod, lementeni nem. max prtscr)

[link]

ez gondolom egyertelmu:

[link]

itt is kerekiteni, meg vagni lehet:

[link]


akkor nezzuk, tovabb oldalak, ahol a kepeid tudsz csinalni ezt-azt,effeketket tudsz ratenni, stb:(nincs kedvem melle kommentalni:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (Y)

[link]


Na mar unom a keresgetest, pedig meg csak 5 perce csinalom...neked sem tartott volna tovabb. Vannak koztunk jok is :)

2010. dec. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
l
2010. dec. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi, hát én keresgéltem google ben de egy olyat sem dobott ki, ami ilyen oldal lenne, volt egy régen, ami tetszett, de azt sehol nem találom

és programokat én is találtam, le is töltöttem egyet, de az ugye nem oldal, hanem program amit letöltöttem


a progi neve Photo Scape v 3.5

2010. dec. 19. 05:43
 6/6 vagyokakilehetek ***** válasza:

itt ezen az oldalon konkrétan online tudsz képet szerkeszteni mintha a PS lenne. de nem kell se letölteni se installálni.

[link]


Boldog Karácsonyt

2010. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!