Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Critical Error! . Valaki...

Critical Error! . Valaki segítene? Túl hosszú

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem nagyon értek a gépekhez(belső műkődés stb)ezért kérnék segítséget!Ma egyszer csak kiírta h Criticaal error..és elindult egy olyan program h Defragmenter és próbálta megjavítani de kéri h vegyek valami licenst -.-

Próbáltam már újra indítani meg vírust keresek de semmi megoldás:( ezeket írja ki egymás utána folyamatosan és nem is tudom h pontosan mit jelentenek:

RAM memory usage is critically hight.RAM memory failure.

Windows cant find hard disk place.Hard drive error

Damaged hard drive slusters detected.Private data is at risk


2010. dec. 20. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem mentem semmire...Nekem nem így írja ki és vistám van..de azért köszi:)
2010. dec. 20. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

szia!

nekem ma kezdte el ezt csinálni és nekem sincs semmi lövésem, hogy mi lehet a probléma hátterében, mi lehet a kiváltó ok.

ha nálad van vmi fejlemény légyszi az mond már el nekem is.

köszi!

2011. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy hamis vírusirtó lehet, amelyet telepítettél (sokszor a tudtod nélkül is települ) és most mindenre azt jelzi, hogy fertőzött és veszélyes. Nézd meg, nem ezek közül valamelyik?

[link]

2011. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs a gépeden semmilyen ESET-NOD, ezt az Online Scannert futtasd le. Meg fogja találni és leszedi.

[link]

2011. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen virusirtó van a gépeden és Windows tűzfalat használsz? Sajnos akkor nem meglepő, hogy ez a zsaroló trójai bejutott.
2011. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Huhúúú az online scanner megoldott mindent (legalábbis most nagyon úgy néz ki). Köszönöm a tanácsot/segítséget, hálám üldözni fog :)
2011. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösz, örülök, hogy sikerült, bár a kérdező még nem jelentkezett. Nekem valódi licenszkódos ESS van a gépemen, itt is történt a napokban hasonló próbálkozás, de a bivalyerős tűzfal visszaverte a támadást. Ezért gondoltam, hogy ezt az Online Scanner is tudja (együtt frissitik a NOD Antivirussal és az ESS-el). Hát kb. ilyen a valódi ESET-NOD.
2011. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!