Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit fogyaszt a számítógépe...

Mennyit fogyaszt a számítógépem ha készenléti állapotba teszem? Mi történik ha hiubernálom a gépem? Attól még a letöltéseket folytatja?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne ez, mert sokszor nagyon jó lenne, ha míg pihenek menne a gép, de kevesebbet fogyasztana, mert csak letöltés fut rajta,de sokszor kikapcsolom, mert nem tudom mennyit fogyaszt akkor ha készenléti állapotban van ahhoz képest, hogy mennyit fogyaszt mikor teljesen normálisan van bekapcsolva?
2010. dec. 20. 14:59
 1/5 Silber ***** válasza:
Hibernálva is fogyaszt valamelyest a gép, de csak töredékét. A hiberenált állapotnak pedig jellemzője, hogy akkor semmi nem tud futni a gépeden, a letöltés sem.
2010. dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hibernált állapotban ugyanannyit fogyaszt, mintha ki lenne kapcsolva. A hibernálás azt jelenti, hogy a memória tartalmát lementi a winchesterre és majd legközelebb onnan tölti vissza. Szóval az elsőnek ne higyj.
2010. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igazat adok a másodiknak. hibernáláskor a rendszer teljesen leáll, ha kinyomod az áramot akkor is felálla rendszer pont ugyan ugy mint mikor hibernáltad
2010. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Silber ***** válasza:
Első vagyok: elnézést, valóban pontatlan voltam, a G4-esem tulajdonságait vetítettem ki a PC-kre. Ha ennék hibernálok, akkor mindent lement a vinyóra, és utána gyakorlatilag a leállás tüneteit mutatja (még a ventillátorok sem pörögnek).
2010. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És mennyit fogyaszt készenlétben normál állapothoz képest?
2010. dec. 20. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!