Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy monitort úgy...

Hogy lehet egy monitort úgy működésképtelenné tenni, hogy azt később vissza lehessen állítani?

Figyelt kérdés
A következő kérdést teszem fel, szigorúan erős idegzetűeknek. Van egy munkahelyi LCD monitorod, kb. közepes árkategóriás mai viszonylatban. Nap mint nap nézegeted, és arra gondolsz, milyen jó lenne otthonra a régi CRT helyett. Tudod, hogy ha tönkremegy, a cég leselejtezi és kapsz egy másikat. A régi hulladék lesz, amit elkunyerálhatsz a főnöktől. Tönkre tudnád-e úgy tenni, hogy hazavive ismér életre tudd kelteni? Kalapácsos megoldás nem érdekel... :)
2010. dec. 21. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Ha van lehetőség titokban leszedni a hátulját, bent széthúzol egy vezetéket, és kész.

2. Az árambemenetet (3 vastag tüske) bekened valamilyen nem vezető anyaggal vékonyan, úgy, hogy ne legyen érintkezés - és azt otthon lekaparod.

2010. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom az ilyen kis pitiáner embereket.Neked nincs jogod szidni a politikusokat sem,mivel te sem vagy másmilyen,tök mindegy,kicsiben vagy nagyban csinálja valaki,a lényeg ugyanaz.
2010. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy. Remélem a főnököd megtudja és kirúg a francba.
2010. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek: köszi a lehangoló jellegű kritikát. Nem vagyok az a cégtől lopós fajta, aki oda szarik ahonnak enni kap. Sajnos már a harmadik egy éves LCD monitort selejtezem le, csak mert nem kapcsol be. És mindhárom egy részlegről került ki. Lehet persze hogy véletlen, de én ebben nem hiszek. Meg szeretném fogni az emberemet. Ehhez kértem tanácsokat. A politikusokat nem szidom amúgy sem, nem érdekel a politika. Szánalmasnak meg lehet, hogy szánalmas vagyok, csak mert ilyen baromságokkal foglalkozok. Ne nem szeretem ha hülyének néznek.
2010. dec. 22. 08:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek: a harmadikat szétszedettem az informatikusunkkal, de nem talált lecsatlakoztatott kábelt. A 2. megoldásod nem jutott eszembe, de legközelebb ellenőriztetem van-e érintkezés a tápkábelnél.
2010. dec. 22. 08:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ. Elsőnek különösen, de azért az utolsó kettőnek is. Bocs ha a kérdés félreérthető volt.
2010. dec. 22. 08:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom ha kissé nyers voltam,de ha veszel újonnan egy monitort,arra jó esetben még 3 év garanciát is kapsz.Ami meg ingyen van,annak örülni kell akkor is,ha csak egy napig tart.
2010. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!