Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó fotószerkesztő a picasa?

Jó fotószerkesztő a picasa?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Éppenséggel vannak jó szerkesztő funkciói, de alapvetően képnézegető...:)
2010. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) állítólag jól rendezi a képeket
2010. dec. 22. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Abban tényleg a legszebb.
2010. dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Családoknak kompakt géppel készült fotókon állítgatni teljesen jó szerintem. Felhasználóbarát és egyszerűen tanulható.

Ha komolyabban szerkesztgetsz akkor ajánlom a photoshop-ot.

Sok oktató videó van fent a youtube-on ezzel kapcsolatban.

2011. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz megtanulni a PS-t? Vagy ezeken a tutorialokon keresztül sem lehetetlen profi szinten elsajátítani?

Vagy jobb ha az ember szerez egy mentort magának?

2011. febr. 23. 20:47
 6/6 anonim válasza:

02-23 11:52-es vagyok


Én internet segítségével tanultam meg amit tudok. Nem mondom, hogy tökéletes a tudásom de egy fotón egész jó kis javításokat tudok már csinálni. Egy vágás, vagy kontraszt, szaturáció állítás itt sem nagy ördöngösség.

Nem kell megijedni tőle :)Egy hónap és már egyszerűbb retusálást is megtudsz csinálni. Ezer meg egy blog foglalkozik az oldallal, ahonnan sokat tanulhatsz.

Én úgy csináltam, hogy fogtam egy képet amit nem sajnáltam, és kipróbáltam rajta az összes eszközt. Tehát saját tapasztalat útján is jól lehet tanulni a progit. Utána minden visszavonható. Nagy bajt nem tudsz vele csinálni ;)

2011. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!