Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows xp sp 3 telepítési...

Windows xp sp 3 telepítési problémám van! Újraindul a hardvervizsgálat után! Muszáj formáznott lemezre telepíteni, mert a másik operációs rendszert is el akarom távolítani. Hogyan lehet megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Tegnap megpróbáltam újratelepíteni egy asztali gépen a windows-t. A gép paraméterei 20 gb IDE-s winchester (TSC), Intel Pentium 4 1,6 ghz, 512 mb memória, asus p4b alaplap. Beállítottam, hogy cd-ről bootoljon, el is indult a lemez. Majd a hardver vizsgálat után rögtön mielőtt a kék képernyő megjelenne újraindul, újra és újra ezt csinálja, a lemez biztos jó, mert máshol is ezt használom, egyszerűen nem értem mi lehet a baj. Internet be van dugva telepítésközben, bár még nem próbáltam kihúzva, nem hinném, hogy ez a probléma. (Egyébként arra sem találtam megoldást, hogyan lehetne kikapcsolni bootolásnál a network managar-t, mert az is meghosszabbítja a bootolási időt és semmi szükség rá!)
2010. dec. 23. 16:05
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
2010. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Memóriatesztet is érdemes lenne futtatni:

[link]

2010. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jenci ***** válasza:

A vinyó is jó?Ha igen,akkor nézd meg a RAM-ot is,hogy jó-e.Telepítésnél meg húzd ki a netet.


[link]


Itt egy kis segítség a BIOS beállításhoz.

2010. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A probléma továbbra is fennt áll, sajnos még mindig nem vagyok előrébb! Volt bios reset, volt teszt, mindent végig néztem a bioson is, mindennek stimmelnie kellene!

Egyszerűen még mindig fogalmam sincs mi lehet a probléma! Talán szereljem szét, nézzem megaz olvasót master slave állását?!

2010. dec. 29. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem fullra ugyan ez a bajom
2014. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!