Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékal lehet pcn...

Milyen játékal lehet pcn joystickal játszani?

Figyelt kérdés
Van egy logitech vezeték nélküli karom de sajnos nem tudom milyen játékot szerezek hozzá.Van pár játékom de sajnos nem minden funkciot tudok vele használni.Személyes tapasztalat ?
2010. dec. 24. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A pc-s játékok nem mindíg támogatják a gamepadot,és ez legtöbbször csak a játék megvásárlása után derül ki.Mindíg a játék options menüjében kell megnézni,hogy van e támogatva.Játszani meg egyébként csak konzolon szabad...
2010. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem" mint már írtam eggy párszor"lehet joystickal játszani!!!arra van kitalálva.nem kell a játék támogatás sem,(nagyon ritka)töltsd le:"joy2mouse3"progit,és mehet a játék!!600kb
2011. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És feltelepítés után mit kell rajta beállítani?Mivel én csak konzollal játszok,érdekelne.
2011. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szia,elvileg automatikusan indul,de ha nem csak nyisd meg.remélem segítettem
2011. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi,de sajna se így,se úgy nem megy ami eddig se ment.Maradnak a konzolok.Azért köszönöm hogy segíteni próbáltál.
2011. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia,megnéztem lehet külön is állítani,numpad,keyboard,mose,joy,stb.és ezeken külön beálítási lehetőségek vannak,magyar nyelvröl nem tudok hogy lenne hozzá.Érdemes próbálgatni ha érdekel,nálam működik.Talán találsz valakit aki lefordítja neked,én sajna nem tudom.Remélem sikerül.
2011. jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod,angolban perfekt vagyok,azzal nincs gond ,csak akárhogy állítom be,valami sosem működik.Van hogy egy-két funkció bekapcsol,a többi továbbra sem.Majd próbálom variálgatni akár úgy is hogy nem logikusan,ki tudja a számítógépnek mi a logikus.
2011. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
találtam neked még eggy progit,neto game profiler fx 0.4,megtalálod a thor.hu oldalon,én még nem probáltam,de ennek nagyobb a támogatottsága szerintem
2011. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!