Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony Ericsson Xperia X10 mini...

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro telefonhoz segítség? (folyt. )

Figyelt kérdés
Sony Ericsson telefonom van, most kaptam kb. 2hete,de nem nagyon boldogulok vele,nagyon hamar lemerül(kb 2-3 óra alatt).Szerintetek mitől lehet? Nem internetezek rajta,sőt csak telefonálok. Felül jelez valami 3G-t...gondoltam arra is hogy esetleg amiatt merül le hamar.
2010. dec. 27. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet vissza kéne vinni, vagy legalább rákérdezni, hogy mégis mi lehet. Az tény hogy a 3G meríti, de ennyire akkor sem szabadna, ha a 3G gyenge és folyamatosan az EDGE és a 3G adatszolgáltatás között váltogatna. Minden esetre próbáld meg azt hogy kikapcsolod a 3G-t valahol a Hálózati beállítások között keresgélj.
2010. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)megpróbálok vele valamit csinálni
2010. dec. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!