Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom más "msn naplózott...

Hogy tudom más "msn naplózott beszélgetéseit" megszerezni?

Figyelt kérdés
:D:D
2010. dec. 29. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Leülsz a gépe elé, megkeresed azt a mappát, ahol tárolja és valamilyen adathordozóra másolod. Esetleg megkéred, hogy küldje el neked.

További kérdéseidet megelőzendő: nem, ezeket nem tárolják interneten, ezt mindenki a saját merevlemezén tárolja.

2010. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hát ezek a másik gépén vannak elmentve, szóval úgy, ha elveszed a gépét és megnézed. Ha jelszóval vannak levédve, akkor a jelszavát is meg kell szerezned. :D

Egyébként minek az neked?

2010. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a számitógépre menti, de nem tudom hozzá férni, ez a problémám. :(
2010. dec. 29. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:

hol élsz te

a bánkártya adatai nem kellenének?

2010. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

'más "msn naplózott beszélgetéseit"' NE AKARD megszerezni, mert az az Ő magánügye (még akkor is ha férj/feleség/gyerek/élettárs/stb.)...ugye?

Ráadásul: okos ember nem is naplóz ilyesmiket.

Ha kíváncsi vagy valamire kérdezd meg tőle!

Nagyon visszataszító dolog a kémkedés egy másik ember magánügyei után.


Amúgy minden megszerezhető ;)... csak több ész kell hozzá mint amennyi azoknak van akik meg akarják szerezni 'más "msn naplózott beszélgetéseit"'.

2010. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem konkrét személyé érdekel, csak olvasgatni szeretnél, DC-n vannak olyan lámák, akik az egész documents and settings mappájukat megosztják, benne az msn logokkal. Ők sztem meg is érdemlik, h letöltsd a beszélgetéseiket :)
2010. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha nem férsz hozzá a gépéhez, akkor nem tudod. Max ha mondod neki, hogy küldje el neked. :)


Különben minek neked az? Hadd legyen a magánügye az illetőnek, hogy kivel miről beszélget. Te meg ne ezen agyalj, akármiért is vagy rá kíváncsi, nem a te dolgod. :)

2010. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!