Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel a gépigénnye...

Szerintetek ezzel a gépigénnyel elmennek maxon a mostani új játékok és érdemes a Win7 a gépen? PL a új játék : Need For Speed Hot Pursuit.

Figyelt kérdés

Alaplap : ASUSTeK Computer INC. P5PL2 (Socket 775)


CPU : Intel Pentium 4 524 Prescott 90nm technológia


Merevlemezek : 156GB SAMSUNG SAMSUNG HD160JJ ATA Device (SATA)


Tápegység : 350 W


Audió : SoundMAX Integrated Digital HD Audio Optikai


Meghajtók : HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10N ATA Device EVYJ WLQJWPE SCSI CdRom Device


RAM : 2. 0GB Szimpla-csatorna DDR2 @ 200MHz (4-4-4-12)


Operációs Rendszer : MS Windows 7 Ultimate 32-bit


Processzor : Intel (R) Pentium (R) 4 CPU 3. 06GHz


Videó kártya : nVidia GeForce GTS 250 1 GB


2010. dec. 29. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, a proci a gyenge pont. Ezzel már semmi új nem megy. Még egy kérdés? Egy ilyen régi gépen minek futtatsz win7-et? Egy karbantartott XP-vel másfélszer gyorsabb lenne.
2010. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A processzor-om : Intel (R) Pentium (R) 4 CPU 3. 06GHz 3. 08GHZ


4-5 éves a gépem. Mi a rossz benne ?

2010. dec. 29. 19:55
 3/4 amuletD válasza:

semmi nem rossz benne, csak régi.

A számítástechnika napról-napra változik és fejlődik. fél éve vett proci is már nem a leg újabbnak számít. Azon kívül:

- a memória sem elég mindenre (+2gb kellene)

- a HDD lehetne nagyobb

- a win7 jobb mint az xp szerintem, persze egy kis tuningal :)

2010. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is P4 530-asom van, 1.5 giga DDR1-el, 512-es GeF8500 GT-vel. A videokártya új, mert a régi megfőtt, a többi 6 éves. Tudom mit tud egy ilyen gép, nagyon szeretem, de játszani kevés. NFS-ből a Pro Street az utolsó ami megy. A régi videokártyával (6600GT) az se ment. De még az se maxon, sőt, inkább minimumon, 800×600-ban, vagy 1024×768-ban. Neked a videokártyád jobb, de azzal nem váltod meg a világot. Erre már ne költs, ha meguntad, vegyél egy i5 750-et, hozzávaló körítéssel. Az úgy egy szép lépcső. Én is ezt tervezem mióta kijött.
2010. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!