Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fényképet szeretnék előhívatni...

Fényképet szeretnék előhívatni, mekkora legyen a felbontása?

Figyelt kérdés

Mi az a legkisebb és legnagyobb felbontás, amit elő tudok hívatni?

Azok a képek, amiket tömörítenek, s feltesznek az internetre pl.400x300 vagy 250x200, azokat hogyan tudom előhívatni?

Ez három kérdés, de úgy gondolom, így tudtam legjobban összefoglalni a problémámat.


2011. jan. 2. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen kis felbontású képeket felesleges előhívatni, mert borzalmas lesz még 9x13-as méretben is.

Nyomtasd ki.


Egyébként otthonra az 5-6MPX bőven elég.

2011. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is a nyomtatásra gondoltam, de éppen ezért akarom tudni, hogy mennyi az a legkisebb felbontás, ami már viszonylag jó minőségben előhívatható. Mert van olyan kép is, amit szeretnék előhívatni és 990x620-as? Ezt előhívathatom, vagy inkább nyomtassam ki?

Ha tudnám, hogy számszerűen hol a határ, ami alatt nem érdemes előhívatni, hanem csak nyomtatni, akkor az sok segítség lenne. Előre is köszi.

2011. jan. 2. 15:43
 3/3 A kérdező kommentje:

Van egy oldal, ami megadta a választ a kérdésemre. Gondoltam megosztom itt, ha más is hasonló kérdést tenne fel.:

[link]

2011. febr. 22. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!