Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit ér a gépem? (a többi...

Mennyit ér a gépem? (a többi lent)

Figyelt kérdés

elég régi gép használtan vettem de jól működik ahhoz képest

Intel Pentium IIIprocesszor

863Mhz

512RAM

20GB winchester

eredeti windows cd-vel ujra tudom rakni amihez ha jól tudom le lehet tölteni frissítéseket

Driver cd van hozzá

van benne háló kártya ami eredetileg nem volt


2011. jan. 2. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6e jobb esetbe ha egy hozzá nemértőnek adod el akkor 8 ezer...sajnos többet már nem érnek a p3-ok
2011. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ja amit nem írtam de ki lehet találni

el szeretném adni a gépet és a max árat kérném amihez még lehet pofám elkérnbi:D

2011. jan. 2. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Talán 10 ezerért el lehetne passzolni. Bár...

Az a gond, hogy nehéz lesz rá vevőt találni. Mert manapság már 40ezerért, vagy akár 35-ér is lehet kapni 2100Mhz-s Intel Pentium 4-es, kb. 160GB-os, 1Gb ramos gépet, ami mellesleg ÚJ.

2011. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!


Ha van rá vevő, kérj el 10rugót érte. Max. ha nem tetszik neki engedd le 8-ra. Ha azt is sokallja, akkor 6-ezer, és hivatkozz arra, hogy ígyis majdnem fele annyiért kapja meg, mint az eredeti ár.

2011. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem van egy hasonló gépem. Ennél kicsit jobb. Szerintem a 7-8 ezer reális ár.
2011. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
komoly? láttam majdnem ilyet annyi volt a különbség h 40gb-s és az kinn volt 22ért:D
2011. jan. 2. 20:56
 7/12 anonim ***** válasza:
sajnos eladáskor a p3-as gépeket már nem úgy lehet eladni, hogy te kiírod az árát, hogy mennyiért vihető, hanem a vevő foglya megmondani, hogy mennyit adna érte...majdhogynem már fillérekért dobálják az ilyen gépeket...az előző hozzászólásomba magamból indultam ki, tehát ha lenne egy ilyenem valószínűleg 6 körül tudnám eladni, hacsak nem találok egy olyan embert aki szinte semennyit sem ért hozzá, de akkor se lenne képem 8-nál többért eladni.
2011. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek választ
2011. jan. 2. 21:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg eladni.(kb ilyen gépem van netezésre, csak a winyóból leszedtek és 10 giga :)
2011. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyet már én sem adnék el, bár használni nem igazán használnám, nekem a régi 2 GHz-s egymagosom is lassú volt, pedig nem gamer vagyok.
2011. jan. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!