Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Guid bann ellenőrzés?

Segítség! Guid bann ellenőrzés?

Figyelt kérdés

Van valami olyan oldal vagy progi amivel lelehet ellenőrizni egy cod4 cd kulcsot, hogy van-e rajta giud bann?

Van pár kulcsom, feltudok menni velük szerverekre is viszont állítólag bannoltak.

4 különböző szerveren próbálgatom őket, mindegyiket más-más szerveren de tudok játszani, de váltig állítja az illető akitől kaptam őket, hogy sajnos bannolva vannak.

CB-re szeretnék regelni de nem hiszem, hogy giud bannal menni fog.

Jó lenne ha lenne valami megoldás arra, hogy beírom a cod4 kulcsot és leellenőrzni, hogy jó avagy sem.

Köszönöm :)


2011. jan. 2. 21:25
 1/2 anonim válasza:

Ha eredeti a cd kulcsod nagyon ne irkáld sehova :)

Menj fel egy dedikált szerverre, ha nem dob ki akkor nincs bannolva. Esetleg még megpróbálhatsz egy gv scriptes, vagy egy pbbans-t futtató szervereket. Ha onnan nem dob ki akkor jó a cd kulcsod. Ha pub szerveren banolnak, a kulcsod nem lesz banolva mindenhonnan, csak az adott szerveren.

2011. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, viszont megtaláltam a biztos megoldást rá, hogy lehet leellenőrizni. :)

Egyszerűen belépek a játékba beírom a "/pb_myguid" parancsot, ezután a "/pb_plist" parancsot.

Megadja a guid kódját a cd kulcsnak, felmegyek cb-re és hozzáadom a guid kódot a játékhoz, és kiírja, hogy bannolt vagy sem. :)

Szóval ez biztos megoldás ha még netán érdekel valakit.

Amivel pedig felengedett minden szerverre kiírta rá, hogy nem regisztrálható meg bannolt. Pedig 4 szerveren is próbáltam a cod4 játék listájából, a játék keresőjével. De úgy látszik pont jó szervereket fogtam ki. :(

De még kipróbálhatok vagy 40 kulcsot, kiderül van-e köztük használható. ^^

2011. jan. 3. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!