Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LG KU990 Viewty Zene és film...

LG KU990 Viewty Zene és film probléma! Nézz be kérlek!?

Figyelt kérdés
a problémám az, hogy ha usbn, vagy bluetooth -on keresztül küldök filmet vagy zenét akkor 99%ban azt írja hogy Nem támogatott. . fórumot olvastam, de konkrét választ nem kaptam a hibára. Tud valaki segíteni?
2011. jan. 3. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is ienem van

zenénél naon ritka 100 ból 2 amit téleg nem akart lejátszani a többit azért nem játssza le mert túl hosszú a neve (nálam)

a filmnél is volt már ien de ott még nem tudtam rájönni mitől függ az h meiket játssza le meiket nem de a sima 700 mb ás filmet általában lejátssza

2011. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Usbn, és bluetoot-on keresztül küldtem át filmet, zenét de nem játszotta le. A nevüket direkt átírtam rövidebbre, mert olvastam hogy az is lehet probléma. avi-t nem játszik, 3progival próbáltam már állítani a megfelelő paramétereket a telefonhoz az avi formátummal kapcsolatban, de semmi eredmény.


MP4-ben olvassa a filmeket, szép a kép, viszont halk.

2011. jan. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!