Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan Törölt fájlokat...

Van olyan Törölt fájlokat visszaállító program, ami az MSNes naplózott beszélgetéseket is visszaállítja?

Figyelt kérdés
Rengeteg képemet, és dokumentumomat sikerült már visszaállítanom, különböző programokra esküszöm, de olyat ami az elveszett (Jelen esetben kitörölt.) naplózott beszélgetéseket hozza vissza, még nem találtam. A Portable GetData Recover My Files Professional és a Portable Hetman Uneraser Professional Edition nem jó. Egész egyszerűen nem sikerül velük, valószínűleg a Pendrivera telepítés és ott kicsomagolás miatt. (De nem erre szeretnék segítséget, másik programot szeretnék.) Valaki tudna segíteni?
2011. jan. 4. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Recuva-t ajánlom. (de ha felül lett írva a fájl, akkor azt már semmivel nem hozod vissza)
2011. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Recuva visszahozza a naplózottat? De hova kell akkor kattintani? Esküszöm nem találom.
2011. jan. 4. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig a Recuva talán az egyik legegyszerűbb törölt fájl visszaállító program, minden lépést részletesen leír, és még magyar is.

De mondd melyik résznél akadtál el.

2011. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem tudom magyarul letölteni. Csak egy fajta nyelven engedi, az meg számomra érthetetlen. És ott, hogy fölül kiválasztom a Helyi Lemez (C:)-t, kihoz rengeteg dolgot, de ott egyetlen naplózott sincs, pedig direkt kitöröltem most is egyet, hogy lássam, hogy ott van e, csak nem vagyok annyira szerencsétlen, hogy pont arra másolta ami nekem kell, ha meg igen, akkor megérdemlem a sorsom. Na de nem ez a lényeg, hanem, hogy azt sem látom. Egyetlen naplózottat sem látok.
2011. jan. 4. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ezt, a leírás szerint magyar:

[link]

Valószínűleg nem állítottad be, hogy minden fájlt keressen, alapesetben nem arra van állítva, van egy lépés (azt hiszem a vizsgálat előtt), ott állítsd be az egyéb (other) opciót, akkor minden fájltípusra rákeres, illetve jelöld be a mélykeresés (deep search) opciót is.

2011. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!