Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nyomtatás kevesebb papírra?...

Nyomtatás kevesebb papírra? Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ha letöltök egy pdf formátumot azt hogyan lehet megcsinálni gyorsan, hogy akár jegyzettömbbe másolva kisseb betűmérettel egy oldalra többet nyomtassak?

Vagy akár a nyomtatón van-e olyan funkcio ami ezt lehetségessé teszi?tehát mondjuk állo dokumentum helyett egy fekvőre két álló.nem tudom érthetőbben leirni.tehát lapősporolás lenne a lényeg.köszi


2011. jan. 5. 13:26
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Gondolom kijelölöd majd CTRL+C, és a egy tetszőleges szövegszerkesztőbe CTRL+V. Ez után beállítod a kívánt méretet.
2011. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy támogatja-e a kétoldalas nyomtatást a nyomtatód. Az meg, hogy fekvő, vagy álló legyen minden nyomtatónál beállítható.
2011. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Adobe Reader 9.4.1-em van, nem tudom, hogy a többivel is ugyanígy működik-e. Szerintem igen.


Megnyitod a pdf-et, rámész a nyomtató ikonra (bal oldalt az első). Kb az ablak közepén, a példányszám alatt van egy lenyitható lista. Itt kiválasztod, hogy "Laponként több oldal", alatta meg beállítod, hogy mondjuk 2x3, és akkor 1 lap 1 oldalára 6 oldalt fog nyomtatni lekicsinyítve.

2011. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első:Köszi nagyon okos voltál,a másolás az megy "gondolom".

nyomtatási tapasztalatban vannak hiányok.de köszi.az uccsó volt a legértelmesebb,úgy sikerült is.KÖSZI!!

2011. jan. 7. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!