Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet telefonon internetezni...

Lehet telefonon internetezni úgy hogy bluetooth-al van rákapcsolva a telefon a számítógép-internetre?

Figyelt kérdés
bocsi ,hogy ilyen hülyén fogalmaztam de a lényeg az hogy a telefonomban nincs wifi (nokia 5230) és szeretnék rajta internetezni ... és hallottam róla hogy elvileg ha bluetooth-al összekapcsoljuk a telefont a számítógéppel akkor valahogyan lehetséges hogy így internetezzünk a telefonnal.. légyszi segítsetek előre is köszii
2011. jan. 7. 14:57
 1/2 Csokejosh válasza:
Lehet.... én is próbálkoztam vele csak borzasztó macerás... java progi létezik ilyen több is.. de nem ér annyit szenvedni vele mint amennyire működik...és persze az is feltétel hogy a gép amire kapcsolódsz be legyen kapcsolva...De ha még mindig érdekel a téma Youtuben van csomó oktató video...ha nem találsz szólj linkelek.
2011. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sokat segítenél vala ha küldenél egy ojan linket ahol viszonylag egyszerübben megmutatják hogy hogyan kell és mijen progival:D és egyébként neked sikerült már?.. előre is köszönöm a segítséget:D
2011. jan. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!