Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szükségem lenne egy jó program...

Szükségem lenne egy jó programra, ami képes felvenni az asztalon lévő dolgokat, játékokat, satöbbi . Tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés

Eddig párat sikerült kipróbálnom, de valahogy sehogy sem voltak jók. Egyik sem tudott jó hangot felvenni, volt ahol az audio kiválasztásánál kilehetett volna választani, hogy speaker(hangszóró), vagyis ne mikrofonról, de nem engedte. Volt ilyen is, hogy speaker+mikrophone, vagyis kítűnően hallatszik a hang, plusz az egér kattintgatásod is, meg ha megszólalsz, az is. Az első jónak tűnő ZD Soft Screen Recorder még vírusos is volt(2 trójai ...)


Tudtok nekem linkelni egy olyan felvevőt, ami kellően jó hangminőséget produkál, nem 30 napon belül jár le, és ami a legszebb, hogy nem vírusos?


Köszönöm szépen.


2011. jan. 9. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért vírusos, mert mindenféle kalózverziókat szedsz le...

Nekem még mindig a FRAPS az etalon :)

2011. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Aham, értem.

Akkor ezeket kerüljem.

A FRAPS milyen? Fut Win7 -en?

2011. jan. 9. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!