Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen fajta videókártya...

Milyen fajta videókártya vinné ki a mai játékokat?

Figyelt kérdés
Kérlek linket is tegyél már be róla ..
2011. jan. 13. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne vigye ki sehova.. De megmondhatnád mennyi pénzt szánnál rá, mert ajánlhatok 200ezerért is kártyát. Azt is megmondhatnád milyen géped van, mert pl kár a nagy kártya egy gépbe, ha nem tudja kihajtani, szvsz ez a kérdés így kevés...
2011. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

PS3, Xbox360, Wii...


PC-vel nincs értelme játszani, hacsak nincs mindig 500 ezer forintod kéthetente videókártyát cserélni

2011. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez így volt 5 éve.

Ma már a 2 éves videókártyámon is megy minden, mert megtorpant a fejlődés...

2011. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19:16 te eszméletlenül buta vagy. Ennyi erővel vehet 1 tetriszt is. Minek az a cs!cska konzol? Fele annyit nemtud mint 1 pc azt ennyi xd Meg 1 konzol sose fog oan grafot adni mint 1 mai vga. Kérdező: Olyan 30-40-50 körül már veszel értelmes vga-t. Pl én most vettem egy 460 GTX karit és maximálisan megvok vele elégedve és nem 500 ezer volt. Pl a 9600 GT-t most cseréltem le és még az is vitte normális graffal és fps-el a mai gameket ( 2 éves múlt )
2011. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
ati 5870
2011. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah azt még el is felejtettem az előzőhöz írni hogy ha konzolt veszel vedd rá az eredeti játékokat, vagy csippeltesd ki 30 k körül és még a garancia is el van hajintva, és ha becsuklik senki nem csinálja meg neked. Valamint ha megveszed hozzá a b/\szott nagy hd tv-t ugyan ottvagy mintha vennél 1 értelmes pc sőőt... Sokkal jobbat veszel pcből mint ameik konzol valaha lessz is! Ati kártyát ne vegyél mert marhaság! Itt most nem akarok vitát indítani de nézd meg a játékok mit reklámoznak nvidia. ennyi PoNt! Meg az ati nem kezeli úgy az effekteket textúrákat na it nem akarok belemenni. Most jön márciusban a Crysis 2-vel 1időben a 470 GTX Abból ha veszel 1 gb-sat megnézheted mit tud majd. De ahhoz PCI-E 16X-osnak kell lennie a slotodnak is szal jó lenne ha megírnád vajon belemegy e.
2011. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!