Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy Win7es gépet...

Hogyan lehet egy Win7es gépet egy Xpel összekötni egy ethernet kábel segítségével?

Figyelt kérdés
Elég amatőr vagyok :) szóval ha valaki letudná írni részletesen annak nagyon örülnék!
2011. jan. 14. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy kábellel? Router ilyesmi?

Ez esetben vagy megadod te magad az IP cimeket, vagy pedig az egyik gépet beállitod DHCP szerverként. Mindkettő nagyon egyszerű. Ha az egyiken van internet is akkor azt is nagyon egyszerű megosztani.

Csak ird le, hogy van-e routered, és hogy melyik gépen van net (ha van) és megoldjuk. :P

2011. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajna router nincs. Azért gondoltam erre a merész vállalkozásra, mert anno az xpt és vistát össze tudtam kapcsolni 1 kábellel! Most is csak annyira lenne szükségem h ami a win7en lévő pár gigát át tudjam küldeni az xpre...

Én is erre az ip címes dologra gondoltam, hogy magam bepötyögöm ha ez lehetséges? és hogyan? :)

2011. jan. 14. 18:59
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Például így:

[link]

2011. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát szal nagyon amatőr vok! :D Azért Köszi!
2011. jan. 14. 19:53
 5/6 A kérdező kommentje:
A T-hóm meghallgatta imáimat és hozott egy routert. Még azt is elértem, hogy a két gép látja egymást, de az adatcsere nem megy. Valaki tudna segíteni?
2011. jan. 27. 12:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Succses!
2011. jan. 27. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!