Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megcsinálni?

Hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

Se a fejhallgatón, se a hanszóron nem hallatszik a zene..

megnéztem a vezérlőpultnál, de aztírja minden rendben van a hangeszközökkel....mi a problem??:S


2011. jan. 14. 19:24
 1/3 Gishart ***** válasza:
Magamból indulok ki! Rossz helyre dugtad be hátul, vagy nem dugtad be. Nekem 5.1 is van mellette és elfelejtettem átdugni a gép hátuljában:D Esetleg ha ez biztosan jó, akkor tedd újra a hangot, szokott segíteni.Esetleg húzd ki, dugd be újra a fejhallgatót. Nagyon rossz esetben vírust s kaphattál rá.
2011. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nemhiszem hogy vírus...vasárnap tettem újra a windowst és még nincs megcsinálva a hang..és nem tudom hogykell...

mondjuk szarügy ha a windows újratudom tenni de a hangot nemxdd elég gáz:"D

mégmégmég ötleteket kéééérekszéépen^^

2011. jan. 15. 10:31
 3/3 Gishart ***** válasza:
Jah, hogy újra lett téve. Akkor felteszed a hangkártyát, újraindítod és menni kell. Ha ezek megvannak, akkor feladom. Nekem még az szokott lenni a probléma telepítésnél, hogy közbe mondjuk megy egy letöltés, és a hangkártya nem települ fel rendesen. Ilyenkor újratelepítés, úgy, hogy közben nem fut semmi. És a végén indítsd újra a gépet.
2011. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!